سیستان بصیرت

بزرگ مردتاریخ

جستجو
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

http://snn.ir/pic/13900514012_2011217019e.jpg
آیت الله امامی کاشانی:

امروز بیداری اسلامی فرعون‌ها و مستکبران دنیا را ذلیل کرده است

خطیب جمعه تهران تصریج كرد: حرکت‌هایی که امروز به عنوان بیداری اسلامی در دنیا بوجود آمده، فرعون‌ها و مستکبران دنیا را ذلیل کرده است.

به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، آیت الله امامی کاشانی در خطبه دوم نماز جمعه امروز تهران به بیداری امت اسلامی و اهمیت قرآن در جامعه اسلامی اشاره کرد.
 
ادامه....


نوشته شده در جمعه 14 مرداد 1390 توسط

كارها با معجزه پیش نمی‌رود

وظایف منتظرین موعود در گفتگو با حضرت آیت‌الله امینی

http://farsi.khamenei.ir/image/ver2/li_star_1.gif قرآن كریم حاكمیت صالحان و پیروزی مستضعفان را نوید داده است. به نظر شما چگونه مستضعفان جهان به این پیروزی می‌رسند؟
در طول تاریخ، همواره انسان‌ها به دو دسته‌ی مستضعف و مستكبر تقسیم شده‌اند. اغلب هم طبقه‌ی مستكبر بر طبقه‌ی دیگر مسلط بوده و از آنان برای كسب منافع خود بهره ‌جسته است. طبقه‌ی مستكبر یك اقلیتی هستند كه روح استكباری و استعماری دارند و در طول تاریخ بر طبقه‌ی محروم و ضعیف تسلط داشته و از آنان سوءاستفاده كرده‌اند. حتی نیروی اداره‌ی كشور را از این مردم ‌گرفته‌اند و این همان تعبیر قرآن است كه این‌ها مستضعف‌اند. مستضعف نه به معنی مردم ضعیف، كه به مفهوم كسانی است كه ضعیف شمرده می‌شوند. یعنی مستكبرین كاری كرده‌اند كه این مردم خودشان را ضعیف بدانند و چون خودشان را ضعیف و ناتوان می‌دانند، آن‌وقت تسلیم آن‌ها هستند.

ادامه ...نوشته شده در چهارشنبه 5 مرداد 1390 توسط
مقام معظم رهبری

نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic