سیستان بصیرت

بزرگ مردتاریخ

جستجو
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

افشای اسرار اردوگاه اشرف
بنا بر اعلام وزارت دفاع عراق، سه نفر از اعضای گروهک منافقین از اردوگاه اشرف گریخته و خود را تسلیم نیروهای دولتی عراقی کرده‌اند.
به گزارش گرداب به نقل از پرس تی‌وی، وزارت دفاع عراق اعلام کرده است، این افراد اطلاعات ارزشمندی را در اختیار دولت عراق گذاشته‌اند و در نتیجه، بغداد مدارک لازم جهت بستن این اردوگاه و اخراج منافقین را به دست آورده است.

محمد العسکری، سخنگوی وزارت دفاع عراق در یک نشست خبری گفت: «عراق بارها اعلام کرده است که با افرادی که در اردوگاه اشرف هستند، بر مبنای قوانین بین‌المللی برخورد خواهد کرد.»

در این نشست خبری یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین که موفق به فرار شده بود گفت: «از زمان حمله امریکا به عراق در سال 2003، رهبران گروه استراتژی خود را تغییر داده‌اند و اردوگاه اشرف به زندانی تبدیل شده است که ساکنان آن امکان ارتباط با دنیای خارج از این اردوگاه را ندارند.»
برو به ادامه..........
وی افزود، از آن زمان تا کنون، رهبران منافقین با صرف میلیون‌ها دلار، اعضای این گروهک را برای مقابله با نیروهای عراقی و شدت ‌بخشیدن به انجام حملات تروریستی آموزش می‌دهند.

یکی دیگر از افرادی که موفق به فرار از اردوگاه اشرف شده بود، فاش کرد، رهبران منافقین به ساکنان اشرف گفته‌اند، در صورتی که این اردوگاه را ترک کنند، به دست نیروهای عراقی کشته می‌شوند اما بر خلاف آن‌چه رهبران مجاهدین می‌گفتند، نیروهای عراقی با آنان با احترام برخورد کردند.

به گفته یکی دیگر از این افراد، رهبران منافقین از هر راهی برای شستشوی مغزی و تحت‌فشارقراردادن ساکنان اشرف استفاده می‌کنند.

پارلمان عراق قانونی را تصویب کرده است که بر اساس آن، دولت موظف است اعضای سازمان‌های تروریستی را که ارتباط نزدیکی با صدام حسین دیکتاتور سابق عراق داشتند، از این کشور اخراج کند.

بیش از سه‌هزار نفر از اعضای این گروهک تروریستی در اردوگاه اشرف مستقر هستند و افزون بر همکاری با نظامیان امریکایی در عراق، نیروهای خود را برای انجام عملیات تروریستی به ایران اعزام می‌کنند.

آن‌ها در گذشته بارها به انجام عملیات تروریستی علیه مقامات ایرانی و همچنین مردم بی‌گناه در خاک ایران دست زده‌اند.

گروهک منافقین همچنین با رژیم بعث صدام حسین دیکتاتور پیشین عراق در سرکوب سال 1991 مخالفان در مناطق جنوبی این کشور و کشتار کردها همکاری داشت.

این گروهک تروریستی از سوی بیشتر کشورهای جامعه بین‌الملل در فهرست گروه‌های تروریستی قرار گرفته است.

اعضای گروهک منافقین در سال 1986 میلادی به عراق گریختند و تحت حمایت صدام حسین اردوگاه اشرف را در نزدیکی مرز ایران بر پا کردند.
تاریخ انتشار:90/1/31


نوشته شده در چهارشنبه 31 فروردین 1390 توسط
مقام معظم رهبری

نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic