سیستان بصیرت

بزرگ مردتاریخ

جستجو
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

كشف انبارهای سلاح‌های گروهک منافقین در اردوگاه اشرف
معاون شهر خالص گفت: «دستگاه های امنیتی یکی از انبارها را نزدیک کارگاه "کاروانات" کشف کرد. در این انبار مواد منفجره که در ساخت بمب و کشتن افراد بی‌گناه استفاده می شود، پیدا شد.»
با وجود آنکه گفته می شود نزدیک سه سال پیش نیروهای اشغالگر آمریکایی در عراق سلاح‌های گروهک تروریستی منافقین را جمع آوری کردند، مقامات عراقی انبارهای سلاح‌ها را داخل اردوگاه اشرف کشف کردند.

به گزارش گرداب به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، در این انبارها، همچنین تجهیزات پیشرفته نظامی که برخی از آن‌ها در ساخت بسته انفجاری استفاده می شود، پیدا شد.
به ادامه بروید....
 بر اساس این گزارش، "عدی الخدران"، معاون شهر خالص در این باره گفت: «دستگاه های امنیتی یکی از انبارها  را نزدیک کارگاه "کاروانات" کشف کرد. در این انبار مواد منفجره که در ساخت بمب و کشتن افراد بی‌گناه استفاده می شود، پیدا شد. این تصاویر مدرکی از وجود  "ار پی جی 7"  و دوربین دید در شب در این اردوگاه است.»

 "حیدر قاسم" با اشاره به پیدا شدن قبرستانی داخل اردوگاه اشرف که در آن سه نماد یادبود از جنایتکاران و تروریست‌های وابسته به سازمان القاعده وجود دارد، تصریح کرد: «وجود انبارهای سلاح و مهمات داخل این اردوگاه مدارک و اتهامات درباره دست داشتن افرادی از گروهک منافقین  در خشونت‌ها و انفجارهای شهر دیاله عراق را تقویت کرده است. در این حوادث در هفت سال اخیر شماری از مردم عراق کشته شدند.»

 "عدنان السراج"، عضو ائتلاف دولت قانون در این باره خاطرنشان کرد: «مدارکی به دست آوردیم که ثابت می کند این گروهک از سلاح‌هایی استفاده می کند که استفاده از آنها ممنوع است. این گروهک همچنین تجهیزات پیشرفته دارد که می توان از طریق آن بسته های مواد منفجره ساخت.»

با افزایش فشارهای مردمی و مقامات رسمی در عراق دولت این کشور برای باز پس گیری نهایی اردوگاه، بیرون کردن این گروهک خارج از خاک عراق و باز پس دادن زمین‌های این اردوگاه به کشاورزان آماده می شود.

نوشته شده در سه شنبه 30 فروردین 1390 توسط
مقام معظم رهبری

نویسندگان
ابر برجسب ها
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات